Absolventi

příjmení ateliér Rok
ABSOLON Tomáš Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2013
ACHRER Josef Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2010
AKOVANTSEVA Natalia Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2012
ALIBABA Romana Dita Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2012
ANGELI Raissa Ateliér sochařství I /škola Jaroslava Róny 2011
ARMUTIDISOVÁ Irena Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
ATLASOVÁ Alexandra Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
BAREŠ Josef Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2010
BASJUK Ondřej Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2012
BASJUK KOUDELOVÁ Šárka Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2016
BAŠTÝŘ Jiří Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2016
BĚHAL Dominik Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2015
BENDA Jakub Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2016
MgA. BIELICKÁ RICHTER Kamila Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2010
BIGOŠ Radoslav Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera 2013
BILAVČÍKOVÁ Hana Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2013
MgA. BLAHOUT David Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2016
BLÍN Jan Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2011
BOBEK Martin Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2016
BOUMA Jiří Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2013
BOUŠEK Ondřej Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2015
BRABCOVÁ Nikola Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2012
BRAŽINA Martin Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2013
BŘEZNOVÁ Sylva Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina 2013
BROŽ Jan Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013
BRZEZINOVÁ Vilma Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2015
BURCAKOVÁ Michaela Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2014
BURDOVÁ Lenka Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2012
BUTKOVÁ Michala Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2014
Mgr. CÁB Michal Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2014
ČABLA Patrik Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2010
ČABLOVÁ Radana Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2012
ČERMÁK Aleš Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2012
ČERMÁKOVÁ Iveta Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2014
Ing. ČERNOTOVÁ Lenka Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2015
ČERNÝ Tomáš Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2008
MgA. ČERVENÁ Eva Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2013
CHARYPAR Pavel Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2011
CHLUP Jan Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2011
CHOCHOLA Matyáš Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2014
CIBULKA Šimon Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2013
ČÍHAL Marek Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013
MgA. CIRMACIOVÁ Denisa Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2014
ČULÍK Nikola Ateliér kresby /škola Jitky Svobodové 2011
ČUMPELÍK Mario Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2013
DÁŇOVÁ Michaela Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2015
DELAFONTAINE Jana Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2011
DIVIŠOVÁ Jana Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2010
DLOUHÝ Štěpán Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2016
Mgr. DO MANH Quan Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2012
DOBEŠOVÁ Veronika Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2015
DOKTOR Daniel Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2010
DOLEJŠÍ Eliáš Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2013
MgA. DOLEŽALOVÁ Jana Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2012
DROZEN Vojtěch Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2015
DROZEN Michal Ateliér malířství III /škola Jiřího Petrboka 2014
Mgr. DRŽKOVÁ Kateřina Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera
DUNDÁLKOVÁ Pavla Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina 2016
DUROVÁ Veronika Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
DUŠEK Ondřej Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2008
DWOROKOVÁ Dominika Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2014
EISNEROVÁ Tereza Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
FAJMANOVÁ Eva Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2012
FENDRYCH Lukáš Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2015
FEXA Marek Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2010
FIALOVÁ Svetlana Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2010
FISCHER Birgitt Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
FOUSEK Petr Ateliér kresby /škola Jitky Svobodové 2010
FRITSCH Jaroslav Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2015
FRÖHLICH Vojtěch Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2014
FUČEK Viktor Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2012
GAJARSKÝ Dominik Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2015
MgA. GAJDA Jakub Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2010
GAJDOŠÍK Jakub Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera 2016
GARAJ Matúš Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2015
GAROVÁ Hana Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013
GELTNER Jakub Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2013
GEMROT Jan Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2008
GOLIAŠ Marek Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2014
GOLL Jakub Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči 2016
GRESCHNEROVÁ Tereza Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2015
GRIMMICH Igor Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2008
GRODL Jaroslav Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2008
GRUBER Petr Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2014
GURECKÁ Linda Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2011
GUTH Martin Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
HÁJEK Marek Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2010
HÁJEK Matěj Ateliér sochařství I /škola Jaroslava Róny 2010
HÁJKOVÁ Kristýna Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2013
HALOVÁ Daniela Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2011
HAPLOVÁ Petra Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2016
HARANT Jan Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2016
HAVLÍK Tomáš Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2012
HAVRÁNEK Jakub Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2013
HELÁN David Ateliér intermediální tvorby III /škola Miloše Šejna 2010
HEROLD Martin Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2014
HLADÍK Jiří Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2013
HLAVÁČ Marek Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2016
Bc. HLAVOVÁ Jana Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
HLAVSOVÁ Pavlína Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina 2015