Absolventi

příjmení ateliérikona řazení Rok
VĚTROVSKÝ Vladimír 2008
Ing. arch., Mgr. TEJ Petr Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla
MARTÍNKOVÁ Anežka Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2011
SYNEK Ondřej Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2011
KOŽNAR Martin Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2010
ŠAŇKOVÁ Martina Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2011
DUŠEK Ondřej Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2008
Ing. arch. MgA. ŠIŠKA Michal Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2010
KÁROVÁ Martina Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2010
MgA. STEINBACHOVÁ Marcela Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2016
ŽĎÁNSKÝ Rostislav Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2012
ŠILAR Marek Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2012
MgA. Ing. arch. WLAZEL Adam Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2012
KREJČÍ Jan Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2012
MgA. PŘIKRYL Marek Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2013
MgA. LACHOUT Zdeněk Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2013
Ing. arch. VALEŠ Milan Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2013
Bc. KOTLÁŘ Filip Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
Bc. HLAVOVÁ Jana Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
Bc. MRÁČKOVÁ Markéta Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
Ing. arch., Mgr. RUSINA Martin Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2016
DELAFONTAINE Jana Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2011
Bc. JEMELKA Vojtěch Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
DROZEN Vojtěch Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2015
Bc. PEŠKA Bořek Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
STAŇKOVÁ Tamara Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2016
ŠÁMAL Jiří Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2016
Bc. MRÁZKOVÁ Dita Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2016
KŘIVÝ Tomáš Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
VESKOVÁ Kristina Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
DUROVÁ Veronika Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
ARMUTIDISOVÁ Irena Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
KANTOVÁ Zuzana Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
EISNEROVÁ Tereza Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
JAMRICHOVÁ Veronika Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
HOŠEK Kryštof Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2011
ŽIVNÝ Vojtěch Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2010
REGNEROVÁ Terezie Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
ŠEFR Štěpán Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
LAMAČOVÁ Petra Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2011
GUTH Martin Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
KOVALČÍK Adam Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2014
PROVAZNÍK Pavel Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2015
ŠKRABAL Radek Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2015
GOLL Jakub Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči 2016
MIKLICA Jan Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči 2016
MgA. ŠURANSKÁ Hana Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2011
PÁLKA Vojtěch Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
BURDOVÁ Lenka Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2012
TUREČKOVÁ Zuzana Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
VOLDRÁB Tomáš Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2010
MULAČ Martin Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
MgA. KAHUDA KLOKOČKOVÁ Lenka Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
HRABALOVÁ Kateřina Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2010
ŠEBELKOVÁ Aneta Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2014
VETENGL Luboš Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2014
TYTYKALO Jakub Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2014
MgA. PETŘÍČEK Radek Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
KULINA Marija Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2015
GARAJ Matúš Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2015
VÁPENKOVÁ Eva Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2015
JIRKŮ Adéla Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2011
Bc. KRATOCHVÍLOVÁ Martina Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2016
ROSSÍ Karolína Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2012
PŘÍKASKÝ Pavel Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2012
MAYNE Jessica Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2013
RŮŽIČKOVÁ Zuzana Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2012
BASJUK Ondřej Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2012
MgA. ČERVENÁ Eva Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2013
PREDKA Tomáš Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2013
PIVOŇKA Karel Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2011
HONETSCHLÄGER Jakub Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2010
KLIMEŠOVÁ Karolína Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2014
PRCHAL Tomáš Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2014
REICHOVÁ Tereza Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2014
VINŠ Ondřej Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2015
NOVÁK František Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2015
SOKOLOVÁ Eliška Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2015
VRANÁ Kristýna Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2016
PELIKÁN Patrik Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2016
Ing. ČERNOTOVÁ Lenka Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2015
PERNICOVÁ Klára Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
MAREK Matouš Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
ATLASOVÁ Alexandra Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
LADROVÁ Marie Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2012
VAHALA Šimon Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2008
NESTLER Richard Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2012
VAVŘÍČEK Tomáš Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
ŠRUBAŘOVÁ Karin Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2011
MgA. MÜLLEROVÁ Radka Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2011
NESNÍDALOVÁ Jitka Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2010
TICHÁ Kateřina Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2013
FISCHER Birgitt Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
SAMKOVÁ Kateřina Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
KRAJPLOVÁ Marie Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
VRANA Tomáš Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
TÓTH Štefan Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2012
MgA. KUPČÍKOVÁ Alena Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2010
DOBEŠOVÁ Veronika Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2015
BRZEZINOVÁ Vilma Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2015