Absolventi

příjmení ateliér Rok
HOFFMANOVÁ Jana Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2011
HOLÁ Martina Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2013
HONETSCHLÄGER Jakub Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2010
HONSOVÁ Terezie Ateliér nových médií II /škola Veroniky Bromové 2010
HONZ Tomáš Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2015
HÖPPNER Friederike Ateliér intermediální tvorby III /škola Miloše Šejna 2010
HORÁLEK Vojtěch Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2010
HORYNA Filip Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2012
HÖSCHLOVÁ Juliana Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2011
HOŠEK Kryštof Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2011
HOSNEDL Igor Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013
HOUDEK Vladimír Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013
HOUSKA Jiří Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2012
MgA. HRABÁLEK David Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2016
HRABALOVÁ Kateřina Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2010
HRDLIČKA Jaroslav Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2012
HUBÁLEK Jakub Ateliér kresby /škola Jitky Svobodové 2010
akad. sochař HUMHAL Pavel Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2016
ISHIKAWA Natsuko Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2012
JAMRICHOVÁ Veronika Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
JANÁČIK Peter Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2012
JANÁČKOVÁ Ilona Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2013
JANÁK Rudolf Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2010
JANČÍKOVÁ Terezie Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2015
MgA. JANEČKOVÁ Tereza Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2011
JANÍKOVÁ Pavlína Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2016
JANOVSKÝ Jakub Ateliér kresby /škola Jitky Svobodové 2010
JAVORA Jakub Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera 2013
JAVŮREK Miroslav Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2008
Bc. JEMELKA Vojtěch Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
JETELA Tomáš Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2011
JÍCHOVÁ Karolina Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka 2013
JÍLEK Adam Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2016
JIŘÍČKOVÁ Alexandra Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2008
JIRKOVÁ Klára Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2010
JIRKOVÁ Lenka Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2014
JIRKŮ Adéla Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2011
JONÁŠOVÁ Josefína Ateliér sochařství I /škola Jaroslava Róny 2012
JOSEFY Alžběta Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2013
JUNEK Lukáš Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2010
JUŘIČKOVÁ Lucie Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2014
JURKOVIČOVÁ Gabriela Ateliér intermediální tvorby III /škola Miloše Šejna 2008
KADLECOVÁ Jaroslava Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2014
KADLECOVÁ GEISLEROVÁ Ester Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2012
MgA. KAHUDA KLOKOČKOVÁ Lenka Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2013
KAMENÍKOVÁ Petra Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2013
KANTOVÁ Zuzana Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2013
MgA. KAPLAN Kryštof Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2013
KÁRNÍKOVÁ Irena Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2010
KÁROVÁ Martina Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2010
KASS Susanne Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2016
KERDOVÁ Lenka Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2015
KIEFEROVÁ Zuzana Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2012
KLEINHAMPLOVÁ Barbora Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2014
KLENÍK Štěpán Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2010
KLIMEŠOVÁ Karolína Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii 2014
KOCANDA Libor Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2014
KOFROŇ Tomáš Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2016
KOLÁŘ Marek Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera 2014
MgA. KOLÁŘ Vladan Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2016
KOLÁŘOVÁ Klára Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2015
KOROVIN Vsevolod Ateliér malířství IV /škola Zdeňka Berana 2010
Bc. KOTLÁŘ Filip Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2014
KOTRBA Tadeáš Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2012
KOUŘILOVÁ Lucie Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2016
KOVALČÍK Adam Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2014
KOVAŘÍK Jiří Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2011
KOWOLOWSKÁ Tereza Ateliér nových médií I /škola Markuse Huemera 2015
KOŽNAR Martin Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2010
KRAJPLOVÁ Marie Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2014
KRÁLOVÁ Tereza Ateliér nových médií II /škola Veroniky Bromové 2010
KRÁLOVÁ Klára Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2010
Bc. KRATOCHVÍLOVÁ Martina Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2016
KRAUSOVÁ Simona Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina 2014
KRČÁL Václav Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2011
KRČÁLOVÁ Anna Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2010
KREJČÍ Jan Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2012
KŘEMENÁKOVÁ Jana Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2015
KŘIVOVÁ Petra Ateliér sochařství II /škola Jindřicha Zeithammla 2015
KŘIVÝ Tomáš Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2012
KRNINSKÁ Barbora Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina 2013
KROUZ Václav Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2010
KUČERA Pavel Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2014
KUČEROVÁ Kateřina Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2015
KUDLÁČKOVÁ Tereza Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2016
KULINA Marija Ateliér grafiky I /škola Jiřího Lindovského 2015
KUNC Karel Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2013
MgA. KUPČÍKOVÁ Alena Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2010
KWIATKOWSKA Magdalena Natalia Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka 2016
MgA. LACHOUT Zdeněk Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla 2013
LADROVÁ Marie Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka 2012
LAMAČOVÁ Petra Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Jana Hendrycha 2011
LANDA David Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2012
LARROA Marie Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina 2012
LAUTERKRANC Jiří Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho 2012
LELLÁKOVÁ Petra Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové 2015
LIPAVSKÝ Matěj Ateliér malířství I /škola Jiřího Sopka 2010
MgA. LITVANOVÁ (HULAČOVÁ) Anna Ateliér intermediální tvorby II /škola Jiřího Příhody 2012
MACH - ŽIŽKA Vojtěch Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla 2015
MACHÝČKOVÁ Renata Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla 2013