Studenti

Typ příjmení roč. ateliér
M ADAMCOVÁ Markéta 3 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
M ADAMEC Vojtěch 5 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M ADAMEC Dominik 3 Ateliér sochařství II /škola Tomáše Hlaviny
D MgA. AL ALI Matej 1 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M AL-MUKHTAROVÁ Karíma 5 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M ALAVERDYAN Argišti 6 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M ALTMAN Adrian 2 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M BÁBKOVÁ Markéta 3 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M BACHUROVÁ Veronika 3 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M BARDAŠEVSKÝ Petr 3 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M BcA. BARTONÍČKOVÁ Dana 4 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M BASTÝŘ Vojtěch 2 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
M BĚHOUNKOVÁ Barbora 2 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
D BENAMI Shlomo Joseph stáž Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M BERNHARD Michal 2 Ateliér sochařství II /škola Tomáše Hlaviny
M BERNHARDOVÁ Adéla 6 Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči
D BILAVČÍKOVÁ Hana 3 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
N Bc. BLAHA Ondřej 1 Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla
M BLECHA Michal 3 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M BODZEVIČ DOUBRAVOVÁ Radka 6 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M BŐHM Martin 5 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
D BÖHM David 1 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M BRAXATORISOVÁ Leona 2 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M BRNA Dávid 2 Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové
M BRŮHA Kryštof 4 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M BRUSSMANNOVÁ Tereza 4 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M BUDÍKOVÁ Eliška 2 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M BŮŽEK David 5 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M ČÁDA Jan 6 Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla
M ČÁDOVÁ Tereza 4 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
M ČAPÁKOVÁ Klára 2 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
M ČÁPOVÁ Kateřina 5 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M CARMELY Ori stáž Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
M ČERMÁK Martin 5 Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla
M CHALUPOVÁ Jana 4 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
M CHÁNOVÁ Lenka 3 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M Bc. CHAPLENKO Anastasiya 3 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
M CHASÁKOVÁ Karolina 1 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M CHLANDA Martin 2 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M Ing. CHMELÍKOVÁ Hana 2 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M CHMELOVÁ Adéla 4 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M ČIŽMÁR Jozef 4 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
N Bc. ČUMALO David 1 Ateliér malířství I /škola Roberta Šalandy
M ČUŠKA Jakub 3 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M CZIROKOVÁ Renata 5 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
M DANDOVÁ Beatrice 3 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
M DARMOVZALOVÁ Tereza 2 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M DOHNALOVÁ Barbora 4 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M DOLEŽALOVÁ Lucie 5 Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové
M DONÁTOVÁ Marketa 3 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M DOSKOČIL Ondřej 5 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M DOUBEK Václav 2 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M DRDOVÁ Romana 6 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M DUBNÁ Sarah 2 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
M DUŠEK Pavel 4 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M DUTSCHKEOVÁ Anežka 4 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M DUŽDOVÁ Věra 2 Ateliér nových médií I /škola Tomáše Svobody
M DVOŘÁKOVÁ Eliška 2 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
M DVORSKÁ ŠÍPOVÁ Zuzana 5 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M FAJČÍKOVÁ Eva 6 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M FALUŠIOVÁ Lenka 5 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
M FEJFAR Adam 1 Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči
M FESL David 2 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
M FIALA Dominik 4 Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra Siegla
M FIALA Matouš 1 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
M FIALKA Matyáš 2 Ateliér architektonické tvorby /škola Emila Přikryla
M FILÍPEK Ondřej 5 Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina
M FILIPOVÁ Aneta 3 Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina
M FRANKOVÁ Veronika 4 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M FRONĚK Pavel 5 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M FRYČOVÁ Lucie 5 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M GABRIELOVÁ Veronika 5 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
M GARAI Markéta 5 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
M GLOZOVÁ Michaela 4 Ateliér malířství IV /škola Martina Mainera
M GOLD Andreas 1 Ateliér kresby /škola Jiřího Petrboka
M GOLIS Ľubomír 5 Ateliér grafiky I /škola Dalibora Smutného
M GORDELADZE Jekatěrina 1 Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči
D GRAVLEJS Ivars 1 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
N GRIMMICH Matyáš 1 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
D GROSSEOVÁ Isabela 3 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
D HÁJKOVÁ Kristýna 3 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
M HALAHIJA Michal 4 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M MgA. HÁLOVÁ Anna 1 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M HAMPLOVÁ Marta 4 Ateliér malířství I /škola Roberta Šalandy
M HANÁKOVÁ Rozálie 4 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M HÁŠA Matouš 5 Ateliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha Míči
M HAUER Filip 5 Ateliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové
M HAVLÍKOVÁ Eliška 3 Ateliér nových médií II /škola Anny Daučíkové
D HAVLÍN Zbyněk 2 Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka
M HAVLOVÁ Lucie 1 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M HEJDOVÁ Milada 2 Ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Karla Strettiho
M HERES Jan 5 Ateliér malířství III /škola Michaela Rittsteina
M HÉROVÁ Eva 4 Ateliér malířství I /škola Roberta Šalandy
M HIHARA Seiko 5 Ateliér grafiky II /škola Vladimíra Kokolii
M HLADÍK Jan 2 Ateliér intermediální tvorby I /škola Mileny Dopitové
M HLAVATÁ Klaudie 4 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla
D ak. mal. HLAVINA Tomáš 3 Ateliér intermediální tvorby I /škola Milana Knížáka
M HNIKOVÁ Monika 1 Ateliér sochařství I /škola Lukáše Rittsteina
M HOFMANN Lukáš 3 Ateliér intermediální tvorby III /škola Tomáše Vaňka
M HOLÁ Kateřina 5 Ateliér malířství II /škola Vladimíra Skrepla