den otevřených oken nabídne online ve čtvrtek 12.11. informace o přijímacím řízení i různé pohledy na avu

Den otevřených oken letos online nahrazuje tradiční Den otevřených dveří. Pro všechny, kdo uvažují o studiu, jsou určeny živé streamy z AVU v 10:00 11:00, 12:00 a 14:00 na kanálu AVU Stream

V 10 hodin si zájemci mohou poslechnout obecné informace o Akademii, jejích specifikách i studiu na ní, v 11 hodin pak praktické tipy týkající se podávání přihlášek ke studiu a průběhu přijímacího řízení, stejně jako informace o možnostech zahraničních stáží. Chybět nebude ani pohled současných studentů Akademie - co jim AVU přinesla a přináší (ve 12 h), stejně jako pohled vybraných pedagogů, jak vidí AVU a její přínos pro studenty, případně, na co oni sami kladou při práci v ateliérech důraz (ve 14 h). 

Živé streamy jsou přitom doplněné krátkými videi, v nichž se představují jednotlivé ateliéry, stejně jako dalšími zajímavými záznamy o činnosti Akademie výtvarných umění v Praze a jejích ateliérech.

Na Den otevřených oken se dá připojit přes stránku online.avu.cz, kde jsou i shrnuty data  a praktické informace, nebo přímo přes Youtube kanál.
 
Uchazeče a uchazečky bychom chtěli upozornit i na to, že dne 18. 11. se koná Konzultační den online. V případě zájmu o konzultaci s pedagogy a pedagožkami AVU dne 18. 11. 2020 se mohou do 15.11. zaregistrovat na www.konzultace.avu.cz. Konzultace budou probíhat v časech 10:00–12:00 a 13:00–16:00 h; vždy po 20 minutách. V případě, že by se uchazeč či uchazečka nestihli přihlásit a chtěli se i přesto zúčastnit konzultací, je třeba kontaktovat e-mailem asistenta či asistentku daného ateliéru (kontakty jsou na www.avu.cz).

application/pdf iconden_otevrenych_oken_avu.pdf 26.37 KB