Konzultační den pro uchazeče o studium - 18.11.

Pro uchazeče o studium nabízí letos Akademie výtvarných umění v Praze konzultační den online. Ten proběhne 18.11.  od 10 do 16 h, konzultace jsou vždy po 20 minutách. Zaregistrovat se je třeba do 15.11.  na konzultace.avu.cz.

V případě, že byste se nestihli přihlásit a chtěli jste i přesto konzultovat (ať již své portfolio či poždavky jednotlivých ateliérů), kontaktujte na e-mail asistenta/asistentku daného ateliéru a domluvte se s nimi individuálně. Kontakty na ně i na vedoucí pedagogy a pedagožky najdete na www.avu.cz. 

Pokud máte dotaz týkající se samotného podávání přihlášek, kontaktujte studijní oddělení přes e-mail studijni@avu.cz. Informace najdete také na stránce online.avu.cz, která vás nasměruje i na youtube kanál AVU Stream s videi představujícími jednotlivé ateliéry. 

 
Consultations in English language during The Open Day are available upon a previous agreement with the head of the studio. Attention: Since the classes at Academia of Fine arts are led in the Czech language, an applicant must have the knowledge of the Czech language on the level B1. The B1 certificate is required at the beginning of first year of study.