Štěstíčko / Tears of Joy v POP-UP Galerii AVU

22.4.2021 - 21.5.2021

Vynahradit lidem monotónnost, již mohli pociťovat kvůli omezením spojeným s pandemií Covid-19, a vnést do jejich života více radosti: to je cílem projektu Štěstíčko / Tears of Joy, kterému od 22.4. do 21.5. poskytla své prostory POP-UP Galerie AVU v Praze na Žižkově.
 
"Víme, že hledáte něco pozitivního, něco inspirativního ve svém životě, zvlášť v současné zoufalé situaci, která v Česku panuje. Máme pro vás řešení! Jmenuje se Štěstíčko. Povede vás cestou dobrodružství, která dokáží změnit váš život. Možná že už nikdy nic nebude jako dřív?" píší autoři projektu. 
 
POP-UP Galerie AVU se v době, kdy jsou galerie pro veřejnost uzavřené, rozhodla poskytnout svůj prostor tvůrcům projektu Štěstíčko / Tears of Joy proto, že si uvědomujeme, že pandemie Covid-19 s sebou přinesla řadu změn a komplikací ve všech oblastech a že uzavření kulturních i dalších institucí vedlo k tomu, že řada lidí má toto období spojené nejen se ztrátou práce, ekonomickými obtížemi, zdravím, ale i s určitou monotónností či nudou. Projekt Štěstíčko se zaměřuje na to, aby do našich životů vnesl právě více radosti. 
 
Návštěvníci během otevírací doby v galerii získají speciální kartu s řadou dobrodružství a úkolů, které budou plnit: některé mají vést k překonání komfortní zóny, některé pobavit, jiné umožní nový a neobvyklý pohled na každodenní život, činnosti, které děláme či prostředí, v němž se pohybujeme.

Facebooková událost: 
https://www.facebook.com/events/907087689848466/
Úvodní video k projektu:
https://www.youtube.com/watch?v=1Q_gsRQ8VZg

S autory projektu Štěstíčko / Tears of Joy se bude možné setkat na závěr projektu 21.května.