Rezervační a zápůjční systém techniky

08.11.2018 - 30.11.2021

AVU představuje nový Rezervační a zápůjční systém techniky dostupné na škole.
Systém umožňuje on-line rezervace technického vybavení Digitální laboratoře, rozšiřuje možnosti výpůjček o Dílny AVU a zároveň umožňuje připojení techniky ateliérů.
 
Přístup k přihlášení je umístěn na hlavní stránce webu AVU, nebo na adrese https://technika.avu.cz/. Přihlásíte se pomocí údajů, které používáte na svém účtu AVU. Pokud těmito údaji nedisponujete, kontaktujte IT oddělení AVU.
 
V souvislosti s rezervačním systémem se změnila pravidla a čas výpůjček techniky dostupné v Digitální laboratoři. Věnujte prosím pozornost „Všeobecným pravidlům výpůjček“. Zkrácené znění naleznete po přihlášení do rezervačního systému, plné znění na adrese https://technika.avu.cz/vpv.
 
Do konce zimního semestru bude systém fungovat ve zkušební verzi. Vaše případné připomínky budou řešeny prostřednictvím https://helpdesk.avu.cz/.
 
V rámci zkušebního období (do konce zimního semestru) neplatí složení vratné zálohy (viz. Všeobecné podmínky výpůjčky, bod VI.). Vezměte prosím na vědomí, že od letního semestru 2019 bude možné techniku využívat až po složení vratné zálohy. Podrobnější informace k tomuto bodu zveřejníme před koncem zimního semestru 2018.
 
Věříme, že rezervační systém přispěje k zpřehlednění informací o dostupné technice, zajistí včasné vracení položek a celkově zlepší podmínky uživatelů.
 
S přátelským pozdravem
Digilab AVU